ГлавнаяРегистрацияВходПознавательный клуб "12 друзей"
Рабами нас делает нежелание осознать происходящее.
Понедельник, 22.07.2019, 02:20
 
Приветствую Вас Гость | RSS

 
 Главная » 2012 » Ноябрь » 27 » Платформа Відродження та Єднання (P.S. - питання читача. P.S.S. - Народовладдя)
18:39
Платформа Відродження та Єднання (P.S. - питання читача. P.S.S. - Народовладдя)
P.S.
    Цілком можливо що у читача тут виникає купа питань:
Як же здійснити все це? Чому ми маємо відходити від демократії, як пише про це Сейгій Дацюк? Чи варто це робити й для чого? Як же зробити так щоб, створити ефективне місцеве самоврядування та реалізувати принципи субсидіарності - не ввівши країну в федералізацію та в її головні недоліки?? Чи можливо зреалізувати все це в одній комплексній дії-програмі??? Також цілком можливо, що статті Сергія Дацюка в деяких абзацах викликали часткову, або цілковиту не згоду. Але ПВЄ не наголошує що слова Дацюка є абсолют !
Просто значний відсоток наведених тут його статей, перегукується з проектами та пропозиціями ПВЄ, що будуть наведені у наступній главі, і ви матимете можливість зробити аналізу самі.

     Головне посилання до читача, зараз в кінці першої глави, таке: - ПВЄ вважає - субсидіарність все ж є одним з найбільш послідовних виявів демократії, а точніше максимально наближеним до Поліархії та Прямої демократії. Розуміючи при тому чудово, що пряма демократія можлива лише в малих групах!!!
     В той же час ПВЄ підтримує частково думку, що субсидіарність та самоврядування та стратегічна влада це є вже не та демократія, що сприймається зараз за у світі як демократія. У сучасному світі домінує так званий демократичний суспільний устрій. «Так званий» тому, що це вкрадена назва, яка не відповідає тому, що було в античних демократіях. Головною принадою цього устрою є те, що народ має право обирати собі владу. Іншою принадою, про яку якось не прийнято говорити, є те, що «при демократії» народ не має механізму контролю влади, а керівництво не несе реальної відповідальності за плоди свого правління. Звідси неминучі корупція, некомпетентність, виродження. 
    А безпосереднє самоврядування це вагомий крок до одного забутого та на жаль сплюндрованого терміну -«Народовладдя». Котре зараз на жаль стало затертим та замуленим, тому далі у всіх главах ПВЄ буде використовувати здебільшого термін - «Пряма демократія» котра зараз є максимально близьким до терміну «Народовладдя». Проте прихильники народовладдя можуть й далі сміливо читати замість «Пряма демократія» - «Народовладдя».


P
.S.S.
Багато хто каже, і вважає що: «- Народовладдя, не можливе бо неможливе взагалі». Шановні ви просто не вірно його розумієте!

ДЛЯ ТИХ ХТО ДУМАЄ НЕ ВІРНО ПРО НАРОДОВЛАДДЯ.

СУТЬ РЕАЛЬНОГО НАРОДОВЛАДДЯ: ПРЯМА І ПОСТІЙНА ВЛАДА КОЖНОГО

    Як може Народ сам здійснювати владу і керувати Державою?
Як можуть робітники, селяни, вчителі й домогосподарки бути грамотними управителями такого великого Господарства, як Держава? Хіба досвід совка не доводить зворотного? Звичайно довів!
Звертаємо ще раз увагу всіх, хто думає таким чином: Народовладдя не означає керування! Це є лише юридична фіксація прав Народу на Владу у власній Державі. Бо Влада походить від поняття Володіння, а не Управління. А процесами управління займаються спеціально підготовлені фахівці. Універсологічно (глибоко і всебічно) освічені, які мають найвищі духовно-моральні якості та інтелектуальні здібності. І при цьому безпосередньо підпорядковані та контрольовані колективами їх найняли - за допомогою універсальної «каскадної системи» управління територіально-галузевого принципу, або Тереторіально Галузевої Стратефікації (Див другу частину ПВЄ).

 Щоб було зрозуміліше, наведемо приклад.
Коли ви є Господарем якого-небудь підприємства, корабля або скажімо, автобуса, хіба це означає, що ви повинні бути і їх «директором», «капітаном», або «професійним водієм»? Зовсім ні! Поняття «ВЛАДА» означає ваше право на власність того, Що ви маєте у своєму володінні за загальноприйнятими документами (у випадку з Державою, - винятковим правом володіння усіма його цінностями - за Конституцією). Тобто здійснюєте Вищу Влада над ними. Для управління ж цими об'єктами своєї власності, ви наймаєте, відповідно, - Управляючого («директора підприємства»), «Капітана корабля», або «Шофера свого автобуса». Тобто. Влада, за Законом, належить і здійснюється вами, а управління (щоб не відривати вас від творчих процесів і насолоди життям) доручається спеціально підготовленим управлінцям.

До речі так є і зараз, проте зовсім відсутній ефективний контроль за владою кожним громадянином, які ефективного відбору кандидатів у владу, як і реальної юридичної фіксації права народу на владу в своїй країні (раніше тут вже йшла мова про 5 статтю нашої конституції). В нашій конституції є гарні слова про владу Народу, проте зовсім відсутній дієвий механізм її виконання.

      Таким чином, Народовладдя, за своєю суттю, є правом та фактом володіння Народом, а, значить, кожним громадянином Суспільства, всіма наявними цінностями та багатствами Держави. Як природними, так і створеними працею поколінь всіх людей. Цей факт, до речі, зобов'язаний не просто фіксуватися у вигляді справедливого, розумного та ефективно діючого Закону. Такого, ЯКИЙ ПОНАД УСЕ, і за порушення якого карається будь-хто, ПОЧИНАЮЧИ з вищих осіб державі, і закінчуючи будь-яким чиновником місцевого масштабу. А ще цей закон має відбитися в реальному механізмі, який реалізує цей принцип єдино вірним способом. Про цей й піде мова в другій частині ПВЄ.
Категория: Платформа единения | Просмотров: 261 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
 
 
Категории раздела

Поиск

Календарь
«  Ноябрь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архив записей

Наш опрос
Оцените наш сайт
Всего ответов: 67

Мы в соц. сетях
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Free counters!

 

© 2019, //club12.at.ua/
Бесплатный хостинг uCoz